שירות לקוחות

077-805-0725

כתובתינו

ז'בוטינסקי 7, אזור

החלפת שקע טעינה לגלקסי

תוכן עניינים

שירות החלפת שקע טעינה לגלקסי עד בית הלקוח

מכשיר הגלקסי שלכם לא מטעין כמו שצריך? נמאס לכם לחפש את הזווית הנכונה כדי להטעין את מכשיר הסלולר שלכם? שירות החלפת שקע טעינה לגלקסי הוא בדיוק מה שאתם צריכים, שקע טעינה תקול זו תקלה נפוצה במיוחד במכשירי סלולר שאינם חדשים וביצוע החלפת שקע טעינה הוא הפיתרון לבעיות הטעינה של אותם מכשירים. הזמינו עכשיו שירות החלפת שקע טעינה לגלקסי דרך חברת פון-נט.

יש לכם מכשיר גלקסי ואתם נתקלים בבעיות הפעלה? החלפת שקע טעינה לגלקסי מחייבת אתכם להיות עם היד על הדופק על מנת לוודא כי המכשיר שלכם פועל כשורה. הגעה למעבדת סלולר מקצועית תסייע לכם בהחלפה של שקע הטעינה על מנת שתוכלו להפעיל את המכשיר ללא בעיות.

מחפשים החלפת שקע טעינה לגלקסי? אנו מספקים זאת
החלפת שקע טעינה לכל דגמי גלקסי
כולל אחריות בסיום השירות 
הגעה מהירה עד בית הלקוח
מחירים נוחים והוגנים
זמינות 24/7
להזמנת שירות חייגו עכשיו 077-805-0725
סייענו כבר לאלפי לקוחות בכל רחבי הארץ עם שירות החלפת שקע טעינה לגלקסי עד הבית.

החלפת שקע טעינה לגלקסי

זקוקים לתיקון בדחיפות? הזמינו טכנאי סלולר עד הבית 📱

שירותי החלפת שקע טעינה לגלקסי שסיפקנו לאחרונה

שירות החלפת שקע טעינה לגלקסי הוא שירות חשוב לבעלי גלקסי אשר המכשיר שלהם לא מטעין באופן תקין, ביצוע החלפת שקע טעינה יחזיר את הפלאפון למצבו התקין בכל הקשור לבעיות הטעינה. את השירות שלנו אנו מספקים בפריסה ארצית, בזמינות 24/7 ובהגעה עד בית הלקוח.

בטבלה הבאה מופיעות חלק מפעולות החלפת שקע טעינה לגלקסי שביצענו לאחרונה ומחיריהן:

שירות החלפת שקע טעינה לגלקסי שסיפקנו:אופן הפעולה:עלות השירות:
החלפת שקע טעינה במכשיר גלקסי S20 בגבעתייםהמכשיר של הלקוח הטעין לסירוגין, לאחר שביצענו את החלפת שקע הטעינה המכשיר חזר להטעין כרגיל.450 ₪
החלפת שקע טעינה בגלקסי A5 בעפולההגענו לבית הלקוח וביצענו החלפה לשקע הטעינה במכשיר הגלקסי A5.300 ₪
החלפת שקע טעינה במכשיר גלקסי S6 ברמלההלקוח התלונן על בעיות טעינה במכשיר, הגענו לבית הלקוח וביצענו החלפת שקע טעינה לגלקסי.300 ₪

איך תזהו את הבעיות הטעינה במכשיר גלקסי?

רגע לפני שאתם מגיעים למעבדת סלולר לצורך החלפת שקע טעינה גלקסי חשוב ביותר לזהות את בעיות הטעינה השונות: 

סוללה: במקרה והטעינה של המכשיר איטית ומדובר במכשיר שאינו חדש במיוחד, הרי ייתכן שהסוללה פגומה ולכן חשוב ביותר לבצע החלפה של סוללה

כבל טעינה: במידה ויש בעיה בטעינה, הרי  חשוב ביותר להחליף את כבל הטעינה. אפשר לחבר את המכשיר למחשב ולבחון האם יש שינוי במכשיר. 

מטען: במידה והמכשיר נטען מהמחשב, הרי ייתכן כי המטען מקולקל ויש להחליפו. 

בעיה בשקע הטעינה: אם בדקתם את הסוללה ואת כבל הטעינה והגעתם למסקנה כי מדובר בשקט הטעינה, הרי ייתכן כי השקע מלוכלך. ההמלצה היא לא לנקות את השקע בכוחות עצמכם אלא לתת למעבדה מקצועית ובה צוות מוביל לטפל בבעיה ולבצע את הניקוי באמצעות האמצעים העומדים לרשותם.

איך מבצעים תיקון של שקע טעינה בגלקסי?

אם יש לכם בעיה בשקע טעינה, הרי החלפת שקע טעינה גלקסי מתבצע באמצעות השלבים הבאים: 

ניקוי קורוזיה: ניקוי באמצעות הכלים המתאימים ביותר במעבדה הסלולרית על מנת לאפשר להפעיל את המכשיר בצורה טובה. 

יישור פינים: נוסף על כך,שקע הטעינה כולל פינים רבים וכאשר תגיעו למעבדה מקצועית לצוות המומחה בתחום תהיה אפשרות לבצע יישור פינים באמצעות כלים מקצועיים. 

הדבקה בחום: נוסף על זאת, מעבדה מקצועית תבצע הדבקה בחום באמצעות האמצעים העומדים לרשותה וכך תבטיח להחזיר לכם את המכשיר מתוקן וללא בעיות. ביצוע ההדבקה יעשה במעבדה מקצועית תוך שימוש במיקרוסקופ. 

במידה ויש לכם בעיה בשקע הטעינה, חשוב ביותר לא לנסות ולפתור את הבעיה בכוחות עצמכם אלא לפתור את הבעיה רק באמצעות הגעה למעבדת סלולר מקצועית ובה צוות אמין. כאשר תגיעו למעבדה מקצועית תמצאו צוות אשר ישמח להעניק לכם שירות מקצועי המבוסס על ידע וניסיון רב. אנשי הצוות במעבדה יעשו שימוש בידע אשר רכשו במהלך השנים על מנת להעניק לכם את השירות הטוב ביותר.

מה חשוב לדעת בבחירת מעבדת סלולרי?

זקוקים לביצוע החלפת שקע טעינה גלקסי? חשוב ביותר להגיע למעבדה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום. הנה מספר פרמטרים אשר חשוב ביותר לבחון בעת ההגעה למעבדה לצורך החלפה של שקע טעינה: 

שטח נקי: חשוב ביותר להגיע למעבדה ובה תמצאו שטח נקי. כאשר צוות המעבדה יקפיד על עבודה בשטח נקי תדעו כי מדובר במעבדה מקצועית אשר מתייחסת ללקוחות ברמה גבוהה ומעניקה להם את הטיפול הטוב ביותר למכשיר. מאידך, מעבדה אשר לא שמה דגש על סביבה נקייה אינה מעבדה בה תהיו מעוניינים לקבל שירות. 

אחריות: יתרה מזאת, במקרה של החלפת שקע טעינה, מעבדת סלולר מקצועית תדאג להעניק לכם אחריות. כאשר אתם מקבלים אחריות על המכשיר, אתם יודעים שיש לכם למי לפנות ויש לכם אפשרות להגיע למעבדה במקרים שונים בהם תזדקקו לסיוע. 

שירות מקצועי: נוסף על זאת, מעבדת סלולר מקצועית תעסיק אנשי מקצוע מהמעלה הראשונה. אנשי מקצוע אשר יעניקו לכם שירות מקצועי במסגרתו הם יענו לכם על כל שאלה באריכות יתר. בין אם מדובר בשאלה ארוכה או שאלה קצרה, הצוות ישמח לענות לכם על כל שאלה.

שאלות ותשובות בנושא החלפת שקע טעינה לגלקסי

חשוב לוודא שהתקלה היא אכן בשקע הטעינה ולא במטען על ידי בדיקת מטען אחר, במקרה של החלפה יש לבצע רק דרך מקום המשתמש בחלקי חילוף מקוריים.

לפני שאנו מחברים את מכשיר הגלקסי יש לוודא שאנו מחברים נכון ולא הפוך, והכי חשוב לבצע זאת בעדינות.

כמובן, הטכנאים של פון-נט יבצעו החלפת שקע טעינה בכל דגם של גלקסי.

החלפת שקע טעינה לגלקסי 3
החלפת שקע טעינה לגלקסי 3
החלפת שקע טעינה לגלקסי 6
החלפת שקע טעינה לגלקסי 6
החלפת שקע טעינה לגלקסי 4
החלפת שקע טעינה לגלקסי 4
החלפת שקע טעינה לגלקסי 7
החלפת שקע טעינה לגלקסי 7
החלפת שקע טעינה לגלקסי 5
החלפת שקע טעינה לגלקסי 5
לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
חלק מהאזורים בהם אנחנו מספקים שירותי תיקון טלפונים:
מה חדש באתר?
לקוחות ממליצים
עקבו אחרינו